İstanbulda Gece Hayatı Hakkında

Günlük Kiralık Daireler Mart 4, 2019

Ah istanbul, canım İstanbul! Demiş şair. Kimisi İstanbul’dan dert yanmış, kimisi İstanbul’a teşekkür etmiş. Bu şehir çok büyük ve zordur, bazısı içinde kaybolur bazısı ise hakimiyet kurar. Dipsiz bir kuyu düşünün ve bu kuyunun dibinide görebilirsiniz kuyuyu iyi anlamda değerlendirebilirsiniz de. İstanbul gece hayatı ve günlük kiralık daireleriyle meşhurdur. Bu gece hayatında kesinlikle almanız gereken önlemler vardır. Almadığınız takdirde kendinizi riske etmiş olursunuz.

Alınacak Önlemler

Öncelikle kendinize çok fazla güvenmeyin. Gittiğiniz gece kulüpleri ve mekanlarda kendinizi kaybetmeden sakin bir şekilde eğlenebilirsiniz, masanıza yanaşan bayanları kesinlikle masada oturtmayın. Bu bayanlar konsomatris diyebileceğimiz tarzda masanıza geldikleri anda sipariş vererek normal fiyatlandırmanın 2-3 kat üzerinden yiyip içmektedirler. Şayet kendinizi kaybederseniz bütçenizi bir hayli aşacak faturalarla karşılaşabilirsiniz. Bu konuda lütfen gereğinden fazla önlem almanız sizin yararınıza olacaktır.

Yapılması Gerekenler

Yapmanız gereken tek şey kendi başınıza seviyeli bir şekilde eğlenip gecenin sonunda kiraladığınız günlük kiralık daire veya evinize gidip gece uykunuzu almak olacaktır. Kesinlikle dışarıda sokakta tanıştığınız insanları bu kiraladığınız günlük kiralık ev odasına getirmeyin, gaspa uğrayabilir veya çeşitli zararlar görebilirsiniz. Elimizden geldiğince istanbul gecelerinde alınacak önlemleri ve bu hususta yapılması gerekenleri anlatmaya çalıştık. Bu konuda günlük eve ihtiyacınız olursa bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Etiket yok

7 total views, 1 today

  

Bir yorum yazın

  • Hafta İçi Fiyatıyla Hafta Sonu Konaklayın

    Tarafından de Mart 30, 2019 - 0 Yorumlar

    Herkese merhabalar, Bu makalemizde günlük kiralık ev firmalarında ki hafta içi – hafta sonu fiyat farkını değerlendireceğiz ve hafta içi fiyatıyla hafta sonu konaklama şansımızın var olduğunu öğrenmiş olacağız. Öncelikle hafta içi ve hafta sonu fiyatların artışının ardında yatan nedenleri masaya yatıralım. Hafta İçi Oluşan Ucuzluk Cumartesi ve Pazar’ı kapsamayan diğer 5 günde istanbul haliyle […]

  • Otel Fiyatları Dövizle Orantılı Seyrediyor

    Tarafından de Mart 25, 2019 - 0 Yorumlar

    İstanbulda otel fiyatlarının dövizle artış göstermesindeki amacı tam olarak biz anlamış değiliz. Diyelimki otelin kirasını baz alalım, 5 yada 10 yıllık kira kontratları yapılmakta ve her sene başında düzenli tefe tüfe oranında zam yapılmakta ancak yiine döviz kuruyla uzaktan yakından alakası yok. Otel personelinin maaşları zaten her daim asgari ücretle seyretmekte olup kesinlikle bunuda döviz […]