Günlük Evcilerin Dikkat Etmesi Gereken Hijyen Kuralları

Günlük Kiralık Daireler Şubat 26, 2019

Başlıkta belirttiğimiz gibi günlük kiralık evlerin hijyen açısından üzerine titremesi gereken durumlar vardır.

Peki nedir bunlar?

Öncelikle ev içerisinde her daim konaklayan misafirlerin çıkmasının akabinde detay temizliğin yapılması, çarşafların nevresim takımların kullanılan terliklerin çöp kutularının vb. gibi bir önceki müşterinin kullandığı veya kullanmadığı tüm eşyaları çöpe atıp yerlerine yenisini koymak. Bu iş tamamen ticari bir döner sermayeye ulaştığından ötürü kimse buna dikkat etmiyor maalesef. Bırakın hijyeni devlete ödenen vergiden bile kaçmaktadırlar, fatura kesmemektedirler. Devlete vergi ödemekten kaçan bir firma sahibinin insanlara değer vermesi nasıl beklenebilir ki? İşte bu yüzden gideceğiniz apart firmasının fiyatlarının ucuz olmasına değil tamamen firmanın taşıdığı ideolojiyi anlamanız ve bu bağlamda ona göre firma seçmeniz doğruyu bulmanızda size yardımcı olacaktır.

Peki Nedir Bu İdeoloji? Ve Nasıl Anlarız

Bu ideoloji misafirlerine müşteri gibi bakıp bakmamaktan geçer, diyelim ki bir günlük kiralık daire firmasını aradınız ve sizinle nasıl muhatap olduğundan başlayabiliriz, sokak ağzıyla mı konuşmakta yoksa resmi bir lisan ve devrik olmayan cümleler mi kurmakta. Bu tamamen firmayı daha görmeden ilk izlenim oluşturmaktadır. Ve tabii ki firmaya hangi mecradan ulaştığınız ve varsa firmanın web sitesinin dizaynı, firmanın telefon numarası ve firma bilgilerini kamuoyuna açık tutup tutmaması gibi birçok süzgeçten geçirebilir ve doğru firmayla çalışabilirsiniz.

Dairelerimizde kullandığımız tüm eşyalar kullan at şeklinde olup bir müşterinin kullandığı eşyaları kesinlikle diğer bir misafirimizin kullanmasını yasaklıyoruz. Bizimle çalışmadan önce lütfen bizi yerimizde görmeniz ve dairenizi kiralamadan önce kiralayacağınız daireyi gelip görüp puan verebilir ve ardından kararınızı verebilirsiniz.

Etiket yok

9 total views, 1 today

  

Bir yorum yazın

  • Hafta İçi Fiyatıyla Hafta Sonu Konaklayın

    Tarafından de Mart 30, 2019 - 0 Yorumlar

    Herkese merhabalar, Bu makalemizde günlük kiralık ev firmalarında ki hafta içi – hafta sonu fiyat farkını değerlendireceğiz ve hafta içi fiyatıyla hafta sonu konaklama şansımızın var olduğunu öğrenmiş olacağız. Öncelikle hafta içi ve hafta sonu fiyatların artışının ardında yatan nedenleri masaya yatıralım. Hafta İçi Oluşan Ucuzluk Cumartesi ve Pazar’ı kapsamayan diğer 5 günde istanbul haliyle […]