Kadıköy Günlük Kiralık Ev

Tanıtım:

Kadıköyün kızları diye şarkı vardı eskiler bilir. Bu aslında kadıköyün ne kadar elit ve aydın toplumu içinde barındırdığı gerçeğini gösteriyor. Kadıköyde bir çok tarihi yapı mevcut. Özellikle haydarpaşa gar tren istasyonu dediğimiz tarihi yapıda kadıköy semtimizdedir. Sultan 2. Abdülhamit zamanında yaptırılmış mimarisi ve görüntüsüyle kadıköye ayrı bir hava katan bir yapıdır. Aynı zamanda fenerbahçe stadyumuda bu semtimizdedir. Bunun yanı sıra kadıköyde meşhur boğa heykeli yakınında günlük kiralık daire hizmetimiz mevcuttur. Kadıköy sahilinde balon kafe ve rıhtım mevcuttur. Bu merkezi bölgelere uzaklığımız maksimum 100 metre civarındadır. Sahilden kalkan ido ve normal feribot ve vapurlar mevcuttur, bir kısmı adalara bir kısmı beşiktaşa hareket etmektedir.

Kadıköyde gece hayatına değinecek olursak oldukça hareketli ve kalabalık bir gece hayatı mevcuttur. Barlar sokağında her türde insana rast gelebilir ve eşiniz dostunuz veya iş arkadaşlarınızla güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Bu sırada konaklama ihtiyacınız olursa sizlere kadıköyde günlük kiralık ev hizmeti vermek adına daima burada olduğumuzun bilgisini vermek isteriz.

Kadıköyün tertemiz havasını ciğerlerinize solumak isterseniz ve burada bir gün konaklamayı düşünürseniz muhakkak ofisimize gelerek uzman müşteri temsilcimizle birlikte farklı konseptte ki dairelerimize göz atabilirsiniz.

Listing ID: 5555dd2d59befb32

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Popüler İlanlar

  • Hiç ziyaret edilmedi.